סין זה כאן!

נסו להיזכר. לפני פחות מחמש שנים, מי היה מעלה על דעתו את הקלילות שבה נוכל להזמין דברים מסין וסביבותיה? משך רוב חיינו, לא יכולנו לחלום על גישה ישירה לאותם מרכזי ייצור. מוצרים מגניבים בזול היו נחלתם הבלעדית של יבואנים, של סיטונאים ושל כמה מקומבנים שכולם קיללו בסתר אבל היו מתים לקשרים שיש להם. ומה איתנו? מה עם הצרכנים מן השורה? הם (כלומר אנחנו) שילמו את פערי התיווך, כמובן. זה היה המצב הקלאסי, אפילו באינטרנט.
ואז הגיעה רעידת אדמה. הקמעונאות האינטרנטית, שעד אז התנהלה ברובה על פי הכללים של השיווק הקלאסי, שילבה כוחות עם בסיסי הייצור האינסופיים שבמזרח, ושערי השמיים נפתחו. אתרים כמו DealExtreme, AliExpress ואחרים שינו את חוקי המשחק, וכמעט בן-לילה כל אחד מאתנו היה מסוגל להזמין כל מה שירצה ישירות מארץ הייצור. מציוד מחשוב היקפי לכלי נגינה, מנעלי הרים לשמלות ערב, מאלקטרוניקה לקוסמטיקה, מצעצועי ילדים לצעצועי מנהלים – לפתע העולם כולו היה פרוש לרגלינו. רק להושיט יד, לבצע הזמנה, להמתין להודעה הנכספת מהדואר, והוא יהיה פה. 
עכשיו, כך מסתבר, העולם הזה ביצע עליה לישראל. אתר השופינג הישראלי wavexpress מבשר את הצעד הבא באבולוציה הצרכנית שלנו, עם כל המוצרים שאנחנו מכירים ואוהבים להזמין מארצות נכר – אבל ביבוא ישיר לישראל. המוצרים כולם נמצאים במחסן בארץ, ונמכרים ישירות לצרכן במחירי יבוא חסרי תקדים.
אמנון בלייכמן,מנכ"ל השיווק של  Wavexpress, מספר שחברת האם כבר קרוב לחמישים שנה בעסקי  היצור והיבוא. אז מדוע התפנית החדה למודל של סיטונאי-לצרכן?
"זה מה שהציבור רוצה," אומר בלייכמן. "המודל הקמעונאי הישן עדיין לא מת - לפחות כרגע - אבל עכשיו הוא חולק את השוק עם צרכנות ישירה באינטרנט. זו צרכנות אחרת, חכמה ושיפוטית יותר, עם צרכנים שיודעים להשוות מחירים, להשוות איכויות, לבחור את מה שבאמת משתלם להם. הם לא נותנים שימרחו אותם. ראינו את השוק הזה מזנק למימדי ענק, ומהר מאוד קלטנו שיש לנו יתרון: 
"אנחנו למעשה ערוץ אספקה למגוון עצום של מוצרים כאלו לארץ"
Wavexpress מוכרים גאדג'טים, מוצרים למשרד, כלי בית ומטבח, מזוודות ותיקים, ציוד נופש, ציוד ספורט, מוצרי טיפוח, הצעות ממוקדות מתנות לפי סוג האירוע מיום הולדת דרך משרד חדש ועד מתנות גיוס וכמובן מתנות לחגים, שי לעובד, ועוד ועוד. 

גאדג'טים - למשרד ולמנהל - למטבח ולבית - מזוודות תיקים וארנקים - נופש וספורט  
ביגוד ועזרי ספורט - לרכב ולנסיעות - טיפוח יופי ובריאות - מתנות לאירועים - מתנות לחג

האתר מציע מספר יתרונות על פני האתרים הסיניים. ראשית, כמובן, הוא כולו בעברית. המידע, התמיכה ושירות הלקוחות כולם בשפת הקודש, מה שמקל באופן משמעותי על רבים מאיתנו שלא בדיוק שוחים באנגלית. שנית, המוצרים כבר כאן ולך רק נותר לבחור, להזמין ולקבל את המוצרים מיידית, וגם ניתן ליהנות מאיסוף עצמי. ואולי הכי חשוב: לכל המוצרים יש אבא ואימא כאן בישראל. ניתן לטפל בכל בעיה באופן זריז ומקצועי.
יתרון משמעותי נוסף שאנו מציעים הוא האפשרות למתג את כל המוצרים של wavexpress בכל דרך שתבחרו, מהדפסה דרך חריטה עד לרקמה, מה שמעניק אינסוף אפשרויות לאירועים, וועדי עובדים, מתנות מעוצבות, וכן הלאה. בין אם קונים בכמויות או בבודדות, האתר מציע גמישות שאפילו האתרים הסיניים, ה"ענקים" של השוק, לא מסוגלים להציע לצרכן הישראלי. בקיצור, מומלץ בחום.
לאתר: http://www.wavexpress.co.il